1 вересня – День Знань

1 вересня – День Знань, звичайно це свято  традиційно вважається «шкільним» святом.  Але хіба це означає, що в цей день в дитячих садах нічого не сповіщає про свято. Звичайно ж, ні!

В нашому дитячому садочку №15 «Джерельце» сьогодні також відбулося свято «День знань», присвячене початку навчального року. Після довгої розлуки і літніх розваг діти знову зустрілися зі своїми друзями та педагогами. В  цей день наші педагоги під керівництвом музичних керівників Камсюк Ірина Сергіївна та Лахманюк Алла Михайлівна влаштували для всіх дітей чудове  свято, яке  розпочалося святковим сонячним ранком.

А для того щоб свято в садочку  було незабутнім до нас завітала героїня мультфільму «Фіксики».    Всі малята приймали активну участь у проведенні свята: розповідали вірші про Україну, садочок , про літо та щасливе дитинство. Із задоволенням діти грали в рухливі ігри, співали веселих пісень.

Ось і відсвяткували ми веселе, цікаве свято, щедре на посмішки і квіти. Сподіваємося, що і у дітей і у батьків, що були присутні на святі залишилися яскраві і радісні враження!

      

Залиште коментар