Алгоритм дій для відвідування закладу на період карантину

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 18.05.2020 № 32 «Щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», в ДНЗ №15 вводяться такі заходи:

  1. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (на дитячому ігровому майданчику). Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено.
  2. Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:
  • при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускаються до відвідування;
  • при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
  1. Всі протиепідемічні заходи, будуть спрямовані на захист дітей (термометрія, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

Алгоритм дій для відвідування закладу на період карантину

  

 

 

Залиште коментар