ММО для вихователів груп раннього віку

27.04.2018 року на базі ДНЗ комбінованого типу «Джерельце» № 15 вібулося засідання міського методичного об`єднання для вихователів груп раннього віку.

Учасники методичного об’єднання розглянули питання щодо створення екобезпечного розвивального природного середовища в ДНЗ (презентацію підготувала вихователь Алехнович Н.В.), про планування та проведення спостережень в ранкові години, на прогулянці в першу та другу половину дня, які сприяють збагаченню дитячих уявлень (інформацію підготувала вихователь Мазоха Г.В.),  про розвиток пізнавальної активності малюків через пошуково-дослідницьку діяльність в природі (презентвцію підготувала вихователь Лугінець М.Ю.).

Вихователь Березняк Олена Вікторівна показала колегам міста спостереження у природі з пошуково-дослідницькою діяльністю «Весела мандрівка» з дітьми раннього віку групи «Ялинка» № 8. Показ спостережень на прогулянці пройшов на високому рівні. Учасники методтичного об’єднання відмітили якісну підготовку до спостереження на прогулянці та ,професіоналізм вихователя Березняк О.В..

       

Залиште коментар