Наш проект «Реконструкція ігрових павільйонів в ДНЗ №15».

Шановні батьки!

Наш педагогічний колектив приймає участь в конкурсі проектів «Громадський бюджет міста Енергодар». Наш проект «Реконструкція ігрових павільйонів в ДНЗ №15».

Мета проекту: Створення безпечних та сприятливих умов для організації прогулянок дітей у віці від 1,5 до 6 років на території ДНЗ №15.

На території дошкільного закладу  з 1991 року, функціонують на вулиці 10 дитячих ігрових майданчиків для яких дахом слугує старий, шифер що втратив цілісність та  протікає, який тримають місцями трухляві та скріплені між собою рейками дерев’яні балки, що може призвести до травмування дітей та працівників закладу,які знаходяться  на них під час прогулянок. Також  естетичний вигляд таких ігрових майданчиків не привабливий для наших дітей і для батьків та не створює образ нового рівня розвитку міста.

Ми пропонуємо Вам, шановні батьки, підтримати наш проект, проголосувавши за нього за допомогою електронного сервісу «Громадський бюджет Енергодара» (en-burget.edem.in.ua) з 01.09.18 по 15.09.18р. або в пункті голосування в приміщенні бібліотеки  за адресою вул. Будівельників 22 (для голосування при собі мати паспорт).

Давайте спільними зусиллями змінювати життя наших дітей

на краще!

СПОДІВАЄМОСЯ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Залиште коментар