Школи передового педагогічного досвіду в ДНЗ №15

Як налагодити гармонійну взаємодію  педагогів та батьків? У кожного є своя відповідь на це запитання. Утім усі погодяться, що ефективна взаємодія педагога та батьків передбачає їхнє безпосереднє спілкування. Вкотре наголосити на важливості налагодження ефективних взаємин з батьками, а також обговорити алгоритм побудови таких взаємин було запропоновано учасникам Школи передового педагогічного досвіду «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти», яка 19 вересня 2018 року розпочала свою роботу на базі ДНЗ №15.

Мета роботи школи: підвищення психологічної культури  вихователів; удосконалення їх  комунікативних навичок, розвиток  здатності до емпатії та партнерських  взаємин; формування вміння моделювати й реалізовувати стратегію спілкування з батьками.

На засіданні методист науково-методичного центру Середа Т.І. акцентувала увагу на актуальності проблеми взаємодії з батьками на сучасному етапі.

З метою підвищення результативності взаємодії педагогів з батьками керівник школи Синепольська О.В. ознайомила учасників з перспективним педагогічним досвідом  з даної проблеми та основними завданнями для педагогів у напрямку формування партнерських стосунків з батьками.

  

Залиште коментар