Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп

Феєрія новоріччя – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.     Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, новорічні свята і сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Розпочались Новорічні свята і в нашому дошкільному навчальному закладі. Колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши  залу, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп почалися  з 26 та закінчилися 28 грудня .  Цікаві  сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створюють святкову атмосферу, забезпечують святковий настрій та залишають чудові враження дітям та батькам.

                 

 

 

Залиште коментар