Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою організації профілактичної роботи щодо дорожньо-транспортного травматизму, в ДНЗ проведено Тиждень безпеки дорожнього руху з 21 травня по 25 травня 2018 року.

Впродовж  Тижня безпеки дорожнього руху діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на роликах, велосипеді поблизу дороги.

Усі заходи проводилися  у формі сюжетно – рольової гри, що заохочувало дітей до активної ігрової та рухової діяльності: вони їздять на велосипедах, самокатах, переходять «вулицю» тощо. Гра дітей стає цікавішою, якщо «водії» й «пішоходи» не лише рухаються у визначених напрямках, а «інспектор ДАІ» регулює рух, але в гру включаються й «машини спеціального призначення» – «швидка допомога», «пожежна», «таксі»; «пішоходи» поспішають на роботу, до школи, в магазин. Заняття з малювання, аплікації, ліплення закріпили знання дітей на практиці. Діти знають за яким номером можна викликати швидку допомогу, поліцію.

Впродовж Тижня безпеки дорожнього руху проведена виставка дитячих малюнків, в якій приймали участь як діти так і їх батьки.

 

Залиште коментар