Випускний бал у ДНЗ «Джерельце»

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу та проведенням  випускних свят. Отож, 24 травня відбулося випускне свято і у нашому дошкільному навчальному закладі в групі №1 «Віночок».

Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. Батьки та педагоги, затамувавши подих, дивились на дітей із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі.

Привітала  випускників та їх батьків директор ДНЗ Невмивака І.К., яка щиро побажала   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху та нагородила  випускників медалями випускника.

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка. Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент  де в пам’ять про дошкільне дитинстві  діти, загадавши свої найзаповітніші мрії, в небо відпустили повітряні кульки.

Бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом!

        

31 травня  відбулося випускне свято в старшій групі «Лісовички» №3. Хлопчики і дівчатка попрощалися із дитячим садочком, який став для них другою домівкою, де їх по-материнськи зігрівали душевним теплом наставники – мудрі вихователі Синепольська О.В. та Іванова О.В. Це був перший випускний балу житті маленьких особистостей, до якого вони готувалися, мов дорослі. Линуло багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки.  Звучали слова вдячності усім працівникам дитячого садка.  Майбутнім школярам  вручили  їхні перші в житті «дипломи» про отримання  дошкільної  освіти та подарунки.

 

Залиште коментар