Правила прийому до ДНЗ

На виконання соціальних ініціатив Президента України у частині створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти, доручення Кабінету Міністрів України від 23.07.2013 № 24994/2/1-13 «(К. Грищенко) Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 30.07. 2013 №695 «Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» з серпня 2013 року управлінням освіти забезпечено впровадження електронної реєстрації дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади.

САЙТ «ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ» СТВОРЕНО НА БАЗІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯОСВІТОЮ 

України – ІСУО: https://isuo.org/

АДРЕСА САЙТУ – dnz-reg.nz.ua

Перед початком роботи ознайомтесь з

інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Переглянути чергу до ДНЗ можна за посиланням  https://reg.isuo.org/preschools/accepted-bids-list/id/40067?year=2018 

Шановні батьки. .Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви у розділі «Мої заявки», Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.