Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий    сміх та любов.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

28 травня гарно й урочисто пройшло прощання з дитячим садком у ДНЗ «Джерельце» № 15. Зусиллями педагогів організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається випускникам надовго та зали­шить добрі спогади про час перебування у садочку.

Багато  хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – щасливих дітей,  які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі. Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Педагогічний колектив ДНЗ «Джерельце» щиро вітає батьків випускників та висловлює вдячність за співпрацю впродовж перебування дітей в садочку. Випускникам бажаємо бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

 

 

Залиште коментар