Про трудове виховання в закладі

Безперечно, праця має великий вплив на усебічний розвиток дітей. Вона корисна для здоров’я дитини, якщо вона посильна і правильно організована. Рухи дитини, яка володіє трудовими навичками, більш точні та впевнені, вона ліпше орієнтується у просторі, їй зрозуміліший плин часу. Відбувається розвиток усіх пізнавальних процесів — активного сприймання, уяви, уваги, пам’яті. Діти багато дізнаються про властивості матеріалів, з якими працюють, про призначення засобів праці, інструментів, якими вони користуються. Під час трудових дій активно включається в роботу мислення, адже дитині потрібно порівнювати, зіставляти предмети, з якими вона працює, встановлювати найпростіші закономірності явищ тощо. Також під час роботи виховуються дуже важливі для успіху у майбутньому житті такі якості особистості, як здатність до подолання перешкод, спостережливість, старанність, самостійність та ініціативність.

Для трудового виховання наших діток на території закладу для кожної групи створені невеликі городні ділянки та невеличка тепличка, де діти разом з педагогами висаджують городину, доглядають за рослинами, а потім збирають та куштують врожай.

І ось сьогодні дітки старшої групи №4 разом з вихователем Брабець Н.І. попрацювали в теплиці і висадили першу городину. Всі були дуже зацікавлені, працювали старанно та отримали багато позитивних емоцій та практичний дуже цінний досвід. І вийшло в них все дуже добре!

 

Залиште коментар