Введення в шкільне життя

Кожного року психолог закладу ДНЗ №15 Якушева Каріна Вадимівна проводить профілактичні заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Введення в шкільне життя». В результаті проведених занять у дітей сформується позитивна мотиваційна готовність до шкільного навчання; знизиться тривожність по відношенню до школи і до нової соціальної позиції; сформується впевненість у власних силах. З метою формування у дітей старшого дошкільного віку мотиваційної готовності до шкільного навчання шляхом корекції негативного ставлення до школи, розвитку емоційної регуляції поведінки, стимулювання пізнавальної і соціальної активності.

Психолог ставить завдання з формування позитивної навчальної мотивації, активізації знань дітей про школу та шкільне життя, попередження і зниження тривожності і страхів у дітей, формування стійкої самооцінки, впевненості в собі. Під час занять використовуються імітаційні та рольові ігри; психогімнастичні ігри; арт терапія; метод казкотерапії; елементи групової дискусії; метод спрямованої уяви.

В результаті проведених занять у дітей сформується позитивна мотиваційна готовність до шкільного навчання; знизиться тривожність по відношенню до школи і до нової соціальної позиції; сформується впевненість у власних силах.

 

 

Залиште коментар